NEDEN GENERAL’İ TERCİH ETMELİSİNİZ?

TASARRUFUN GENERALİ

Geliştirdiğimiz teknolojilerle minimum masrafla maksimum verimi amaçlarız!

General Klima’nın ürünleri Avrupa standartlarına göre en yüksek enerji tasarrufuna sahip klimalar arasında yer almaktadır. Örneğin akıllı klimalarımızda bulunan İnsan Sensörü özelliği sayesinde dilerseniz klimanız sizi adım adım takip eder ve ortamı terk ettiğinizde soğutmayı durdurup oda ısısını korumaya yönelir. Ya da isterseniz önceden belirlediğiniz ortam sıcaklığına ulaşıldığında, klimanız çalışmayı yavaşlatıp enerji tasarruf eder. Tüm bunların yanı sıra ekonomi modları ve otomatik açılıp kapanma çeşitliliğiyle General klimalar cebinizi yakmaz.

 

SESSİZLİĞİN GENERALİ

Klimalarımız sessiz çalışmalarıyla ünlüdür!

Klimalarımız çalışırken onların odadaki varlığını unutun istiyoruz. Ortamın sıcaklığı veya serinliği son derece doğal olmalı. Kim odanın bir köşesinde gürültüyle çalışıp kendini sürekli anımsatan bir klimadan memnun kalır ki!

Birçoğunuz zaten son derece gürültülü ortamlarda çalışıyor, işin yoğunluğu ve trafiğin keşmekeşinde hırpalanıyorsunuz. Bunun farkındayız. Bu yüzden klimalarımızın sessiz çalışmasını çok ama çok önemsiyoruz. Evet, General klimalarda maksimum sessizliği sağlamak önceliklerimizdendir. Çünkü amacımız toplam hayat kalitenizi ve konforunuzu artırmaktır.

Bu bakış açısıyla türbülansı engelleyip sesi azaltan iç üniteleri, tamamen sessiz fan teknolojisini ve 22 dB sesi aşmayan iç üniteyi geliştirdik. General, sessizliğin de generalidir.

 

GÜCÜN GENERALİ

Yüksek performansın ustasıyız!

Sahip olduğumuz i-Pam Inverter ve V-Pam Inverter Kontrol teknolojileri maksimum güç, verim ve hızı sağlar. i-Pam Inverter teknolojisi güç kaynağının etkin kullanımına imkan tanırken, V-Pam Inverter teknolojisiyle kompresörün maksimum hızını ve verimliliğini artırır. Ayrıca tüm ürünlerimiz Yüksek Verimlilik Isı Eşanjörü, DC Inverter kontrolleri teknolojisiyle maksimum mevsimsel verimliliğe odaklanmıştır.

 

ÇEVRENİN GENERALİ

Mutlu bir hayat için mutlu bir doğa gerektiğini biliriz!

Yüksek SEER ve SCOP sunan tüm ürünlerimiz çevreyle dosttur, ozon tabakasına zarar vermez ve küresel ısınmaya neden olmaz. Biz, Montreal ve Kyoto Protokolleri’ni temel alarak dünya kaynaklarına gösterdiğimiz özenle %20 daha az enerji tüketen, %20 daha az CO² emisyonu yapan ve %20 yenilenebilir enerji kullanımına sahip klimalar üretir ve sadece sizin değil tüm dünyanın havasını ferah tutarız.

Ayrıca küresel ısınmanın azaltılması için geliştirdiğimiz R32 Soğutucu ile ozon tabakasına tamamen zararsız klimalar üretiriz. Biliriz ki, hayat çevreyle mümkündür ve bizler gelecek kuşaklara karşı dünyanın tüm havasından sorumluyuz.

 

YENİLİĞİN GENERALİ

Yeniliğin lideriyiz!

Zirveye çıkmanın ve orada kalmanın birinci şartı durmadan yenilenmek ve gelişmektir. General olarak kurulduğumuz günden bugüne dünyada ilklere imza atarken tek bir şeyi düşündük; mutluluk için sınırları zorlamak.

1991’de dünyanın ilk lambda ısı eşanjörlü, 1995’te ilk power diffuser özellikli ve 2003’te yine dünyanın ilk kendini temizleyen filtre sistemli klimalarını üretirken Japon teknolojisiyle uluslararası tecrübelerimizi birleştirdik. Hiçbir yeniliği kaçırmadan, gerektiğinde ihtiyaç duyduğumuz teknolojileri kendimiz geliştirerek adımızın sorumluluğunu vizyonumuza yansıtıp yeniliğin de generali olduk.

 

TASARIMIN GENERALİ

Estetiği önemsediğinizi biliyoruz, biz de önemsiyoruz!

Belki bazı üreticiler klimalarının sadece iyi soğutup ısıtması ve az çok enerji tasarrufu yapmasıyla yetinir. Fakat biz yetinmeyiz. Klimalarımızın, ortamın şık bir parçası olmasını isteriz.

Dünyanın en önemli tasarım ödülleri arasında yer alan Reddot Design, iF Product Design, Good Design ve The News – Dealer Design ile taçlandırılan tasarım becerilerimiz ve anlayışımızla iddialıyız.

 

KOLAYLIĞIN GENERALİ

İşimiz, işinizi kolaylaştırmaktır!

Bunu biliyoruz, yani müşteri dostu olmanın önemini. Bu özelliğimizle de tanınıyoruz dünyada; kullanıcı dostu ürünlerle ve memnun müşteri ödülleriyle.

Bulunduğu ülkelerde kullanıcı dostu oluşuyla bilinen ve Canstar Blue “Memnun Müşteri” Ödülü başta olmak üzere bu konudaki uzmanlığı defalarca mükafatlandırılan General olarak sizi hiçbir zaman yormayız.

Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz uygulamamızla eviniz ya da iş yerinize gelmeden klimanıza müdahale edebilir, İnsan Sensörü ile ekstra efor sarf etmeden onu yönetebilirsiniz.

X
Shopping cart close