klima-sistemleri-genel
8

GENERAL KLİMALARI

Dünyanın birçok ülkesinde alanının lideri olarak, 79 yıllık tecrübemizle insan ve çevre dostu klimalar üretiyoruz. General’in, tasarım ödüllü, yaşam kalitenizi kusursuzlaştıracak özel fonksiyonlara sahip, sessiz, tasarruflu ve güçlü modellerini sunarken tek bir şeyi düşünüyoruz; konforunuzu…

Split

İnsan dostu bir klima aynı zamanda çevre dostudur. General olarak, her tür yaşam alanlarınız için en ideal çözümleri sağlıyoruz. Evinizde, ofis ve iş yerlerinizde daha konforlu yaşamanız için, otomatik filtre temizleme fonksiyonuna sahip tavan tipi klimalardan, havayı temizleyen duvar tipi klimalara kadar, yüksek verimli çalışma özelliğine sahip, elektrik tasarruflu geniş bir ürün serisini size sunuyoruz.

multisplit

General’in akıllı inverter teknolojisi sayesinde 8 odaya kadar her türlü kapalı alan için multi-split klima sistemlerini keyifle kullanabilirsiniz. General’in geniş ürün gamı sayesinde, çeşitli klima modellerini birbiriyle eşleştirip kendi kombinasyonunuzu yaratabilirsiniz. Örneğin oturma odanızdaki yer tipi klimayı yatak odanızdaki tavan tipi klimayla veya çalışma odanızdaki duvar tipi klimayla birlikte kullanabilir, mekanınızdaki tüm cihazları tek bir dış üniteye bağlayabilirsiniz.